Робота з гарантованим

доходом до 40000 грн/міс

Ми пропонуємо Вам постійну роботу з гарантованим і стабільним доходом у розмірі 25 000 грн на місяць. Ви більше не хвилюватиметеся про нестачу грошей на оплату рахунків і купівлю необхідних речей. Безкоштовна мийка, та максимальні знижки на пальне, кращим водіям гарантовані.

  Заповніть форму та
  дізнавайтесь деталі

  Найкращі авто в регіоні

  Тільки сучасні японські гібридні автомобілі Toyota Prius, Toyota Camry, Honda Insight, Toyota Corolla. Витрати пального 6л газу/на 100 км. Обслуговування авто повністю за рахунок компанії. Наші автомобілі: нові, чисті та в ідеальному стані. Усі автомобілі завжди є чистими та в ідеальному технічному стані під повним КАСКО. Компанія бере на себе всі витрати на паливо, технічне обслуговування, ремонт та амортизацію автомобілів, а також забезпечує регулярну хімічну чистку салону.

  Переваги

  Жодних передплат

  Ніяких передплат і застав.

  Зручний графік роботи

  Ми даємо Вам можливість обрати графік, який найбільш зручний для вас. Ви самі вирішуєте, коли працювати і можете легко поєднувати роботу з особистими справами завдяки комфортному графіку.

  Комфортні умови роботи

  Ми знаємо, що зручне і комфортне середовище роботи – запорука успішного бізнесу. Ми створюємо для вас оптимальні умови, даємо нові, або авто в ідеальному стані, щоб ви могли зосередитися на роботі і досягати своїх цілей.

  Підтримка та навчання

  Ми цінуємо своїх співробітників і завжди готові допомогти. С першого дня за Вами буде закріплено опитного наставника. Ми надаємо не лише навчання, але і цінні корисні поради по заробітку більшого доходу, наприклад – проводимо налаштування Uklon, OnTaxi фільтрів, для найкращих замовлень. Ми зацікавлені у Вашому успіху і готові підтримати вас на кожному кроці.

  Кар’єрне зростання

  Ми не просто пропонуємо роботу в таксі, ми надаємо Вам можливість змінити своє життя кардинально. Ми допоможемо вам досягти успіху і реалізувати свій потенціал.

  Графік

  Як почати?

   Заповніть форму та
   дізнавайтесь деталі

   UTC Taxi - надійний партнер

   Перші підприємства «UTC» працюють з 1995 року. У наших автопарках всі автомобілі можуть здійснювати поїздки в двох категоріях: Стандарт та Комфорт. Також є Toyota Camry гібрид, які можуть покрити 3 категорії Стандарт, Комфорт та Бізнес. Ми гарантуємо, що всі автомобілі у наших автопарках завжди будуть в ідеальному стані. Вони проходять регулярне технічне обслуговування виключно на спеціалізованому СТО з майстрами Toyota не меньше 15 років досвіду. Ми пишаємося нашими надійними і довгостроковими партнерськими стосунками. Приєднуйтеся до нашої команди і станьте частиною успішної і процвітаючої компанії!

   м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 104

   (viber, telegram)
   +380-(99)-148-92-58

   © 2023 UTC Taxi LLC.
   Конфіденційність